Aktualności

Brewbudz, czyli kawa z THC, po której możesz więcej

Niedawno na rynku pojawiła się pierwsza kawa, która zawiera kannabinoidy, w tym THC. Jak deklarują producenci, jest to kawa, która ma za zadanie pobudzić o wiele bardziej niż jej tradycyjny odpowiednik. W czym tkwi jej sekret?

Kawa Brewbudz

Kawa Brewbudz przebojem weszła na rynek sprzedaży marihuany w Nevadzie. Kolejne w kolejce są dwa inne stany: Colorado oraz Kalifornia.

Oprócz kawy dostępne jest także kakao oraz herbata zielona, czarna i ziołowa z dodatkiem THC. Aktualnie występują one wyłącznie w postaci kapsułek dedykowanych do ekspresów do kawy typu Keurig i Keurig 2.0.

Kawy Brewbudz charakteryzują się stężeniem THC od 10 mg do 50 mg. Dostępne są dwa rodzaje: sativa – uważana za mocno pobudzającą oraz indica – która odpręża i jest doskonała do spożycia przed snem. Konsument może delektować się doskonałym smakiem, czerpiąc tym samym wszystkie korzyści płynące z konopi indyjskich.

Korzyści płynące ze spożywania kawy z zawartością THC

Picie kawy z zawartością THC jest ciekawą propozycją, głównie dzięki możliwości spożywania jej w miejscach publicznych. Użytkownik może dyskretnie delektować się napojem i korzystać z zalet THC, co w przypadku palonych konopi nie jest już takie oczywiste. Dym oraz jego specyficzny zapach mogą zdradzić, co dana osoba „popala”.

Oprócz samego THC kawa, kakao oraz herbata Brewbudz zawiera szereg innych aktywnych związków. Są to między innymi terpeny czy flawonoidy. Odpowiedni poziom ekstrakcji konopi pozwala wydobyć z nich wszystkie ich zalety.

Połączenie kannabinoidów i terpenów jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ zwiększona zostaje efektywność poszczególnych składników i związków. Jedną z zalet terpenów jest, chociażby zwiększenie przyswajania THC.

W stanie Nevada marihuana została zalegalizowana do celów rekreacyjnych w lipcu tego roku. Producenci, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na całym świecie, prześcigają się w coraz ciekawszych propozycjach produktach zawierających medyczną marihuanę.

Były już gumy do żucia, papierosy, teraz na rynku pojawiła się kawa, kakao i herbata. Czym jeszcze zaskoczą nas kolejne firmy?

Strona domowa

Odwiedź stronę producenta kawy, herbaty i kakao

Odwiedź stronę

Facebook

Odwiedź konto Facebook producenta

Odwiedź Facebook

Twitter

Odwiedź konto Twitterowe producenta

Odwiedź Twitter
Back to top button