Aktualności

Netflix współtworzy szczepy konopi na podstawie wybranych seriali

Netflix to globalna internetowa wypożyczalnia, która świadczy usługi wypożyczania filmów i seriali poprzez media strumieniowe. Wystarczy uiścić opłatę, aby móc korzystać z jej zasobów. Firma zdecydowała się stworzyć „The Netflix Collection”, czyli zestaw odmian konopi indyjskich, które są inspirowane najpopularniejszymi programami aktualnie dostępnymi na platformie. Pomysł wydaje się bardzo ciekawy, ale jak to naprawdę wygląda w praktyce?

„The Netflix Collection”

Zestaw „The Netflix Collection” obejmuje najbardziej wyselekcjonowane odmiany konopi indyjskich. Każdy z opracowanych produktów będzie się charakteryzował odmiennym działaniem. Zamysłem było stworzenie takich mieszanek, które pozwolą czerpać jeszcze więcej wrażeń i emocji z oglądanych przez widzów filmów lub seriali. Każda z odmian inspirowana była inną pozycją filmową bądź serialową.

Jednym z produktów ma być Indica, która dedykowana będzie głównie dla osób oglądających zabawne filmy i seriale. Z kolei odmiana, którą jest Sativa, polecana będzie do pozycji dramatycznych i poruszających.

Odmiana The Camp Firefood zainspirowana została przez film komediowy o tytule „Wet Hot American Summer”. Kolejną odmianą jest Banana Stand Kush, która powstała na podstawie kultowego amerykańskiego serialu „Bogaci bankruci”. Vodkush towarzyszyć ma emocjom podczas oglądania dreszczowca „Chelsea”.
Odmiana Prickly Muffin polecana jest do oglądania amerykańskiego serialu animowanego dla dorosłych „Bojack Horseman”. Peyotea 73 – serialu komediowego „Grace i Frankie”. Sassafrass OG – serialu komediowego „Lady Dynamite”. Poussey Riot – komediodramatu „Orange in the new Black”. Baka Bille – serialu horroro-komedii „Santa Clarita Diet”. Moon 13 – serialu komediowego „Mystery Science Theater 300 Returns”.

Oczywiście, nie jest powiedziane, że poszczególne odmiany będzie można przyjmować przy oglądaniu tylko i wyłącznie wyżej wymienionych filmów i seriali. Netflix wyjawiło, czym inspirowany był każdy z produktów. Jednak użytkownicy mogą samodzielnie łączyć poszczególne odmiany z ulubionymi filmami lub serialami.

Gdzie można zakupić produkty stworzone przez Netflix?

Wszystkie produkty stworzone przez Netflix dostępne będą wyłącznie w sklepie stacjonarnym Alternative Health Herbal Services zlokalizowanym w West Hollywood.

Ze względu na obowiązujące prawo nie będzie można zamówić i otrzymać ich pocztą. Aktualnie w Kalifornii medyczną marihuanę można nabyć dzięki licencji medycznej, którą otrzymują niektórzy pacjenci.

Niemniej jednak już od przyszłego roku legalnie będzie można zakupić marihuanę do tzw. celów rekreacyjnych.

źródło: The Guardian

Back to top button