Aktualności

Perfumy o zapachu marihuany, czyli niekonwencjonalny pomysł na ratowanie klubu sportowego

Czy zapach marihuany "uzdrowi" finanse klubu żużlowego?

Sposobów na ratowanie klubów sportowych przez ich władze było naprawdę wiele. Głównie dotyczyły one pozyskiwania nowych sponsorów, obcinania kosztów... Niektóre pomysły były tradycyjne, inne zaś - przynajmniej według części internautów i kibiców - nieco kontrowersyjne. Do tych ostatnich można zaliczyć plan zaproponowany przez władze Speedway Stal Rzeszów. O czym mowa? O perfumach o zapachu marihuany!

Prezes Speedway Stal Rzeszów: dotacje dla klubu z miasta są niewystarczające

Na jednej z konferencji prasowych prezes Speedway Stal Rzeszów Ireneusz Nawrocki zwrócił uwagę na to, że dotacje dla klubu z miasta są niewystarczające. Klub otrzymał 300 tysięcy złotych, co według prezesa wystarczy wyłącznie na wodę mineralną oraz przysłowiowe waciki. Dla porównania Motor Lublin otrzymuje ok. 3 miliony złotych, klub z Bydgoszczy zaś ok. 1,5 miliona złotych. Niemalże 1/3 ze środków Stali Rzeszów przeznaczona jest na wynajem stadionu.

Stąd też plan na ratowanie sytuacji finansowej w inny sposób. Wśród pomysłów znalazły się między innymi zgniatarki do puszek i butelek oraz perfumy produkowane na bazie marihuany. Według prezesa klubu będzie to rewelacja. Jeżeli plan Speedway Stal Rzeszów powiódłby się, budżet klubu w niedalekiej przyszłości opierałby się głównie na własnych przychodach - uzyskanych z wprowadzenia na rynek niekonwencjonalnych rozwiązań.

Perfumy na bazie marihuany – sposób na zwiększenie wpływów do budżetu klubu

Ireneusz Nawrocki zapowiedział wprowadzenie na rynek linii perfum o nazwie „cannabis”. Mają być one produkowane na bazie marihuany. Prezes Speedway Stal Rzeszów na konferencji prasowej reklamował zapach, przekonując, iż nawet przez 4 dni będzie się on utrzymywał na ciele - nie będzie się ulatniał nawet po umyciu. Nawrocki zapowiedział, że perfumy będzie można kupić w sklepie internetowym na stronie klubu oraz na stadionie. Na rynku mają być dostępne również inne zapachy.

Perfumy o zapachu marihuany – zdania internautów i kibiców są podzielone

Zdania internautów oraz kibiców klubu Speedway Stal Rzeszów są podzielone. Niektórzy popierają pomysł, deklarując, iż gdy tylko perfumy trafią na rynek, od razu je kupią. Inni otwarcie mówią, że pomysł klubu nie ma racji bytu. Jak będzie w rzeczywistości? To się okaże, gdy tylko perfumy o zapachu marihuany trafią do sprzedaży.

Źródło
rzeszow.wyborcza.pl
Back to top button
Close
Close