Aktualności

Siostry zakonne, które uprawiają marihuanę do celów medycznych

The Sisters of the Valley wyglądają jak każde inne stowarzyszenie sióstr zakonnych. Nie wyróżniają się swoim wyglądem spośród innych zakonnic, jednak jest inna rzecz, która różni ich od pozostałych sióstr… The Sisters of the Valley spędzają czas nie tylko na modlitwie, ale również na… uprawie marihuany medycznej!

Kim są The Sisters of the Valley?

Image

Siostry zakonne The Sisters of the Valley ubrane są w niebieskie i białe habity. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak typowe zrzeszenie zakonnic. Zamieszkują niewielkie, skromne mieszkanie w Merced w Central Valley w Kalifornii.

Posiadłość zamieszkiwana przez siostry zakonne z pozoru nie wyróżnia się niczym… Jednak w rozświetlonych garażach zlokalizowanych na jej terytorium znajdują się plantacje marihuany medycznej.  

Misją The Sisters of the Valley nie jest modlitwa. Ich misją jest niesienie pomocy ludziom. Pomoc ta polega na udostępnianiu osobom poważnie chorym środków leczniczych pozyskanych z marihuany. Siostry przygotowują między innymi oleje oraz leki z dodatkiem marihuany, po czym sprzedają je internetowo. Według ich zapewnień specyfiki są produkowane w oparciu o specjalną recepturę, w uwzględnieniem faz cyklu księżyca oraz ich duchowego skupienia.

Klienci sióstr pochodzą głównie z Kanady, Australii i Anglii. W ubiegłym roku zakonnice zarobiły aż 750.000 dolarów na sprzedaży produktów wyprodukowanych z konopi.

Działalność The Sisters of the Valley

Image

Olej konopny CBD przygotowywany przez The Sisters of the Valley przeznaczony jest do stosowania podjęzykowo oraz wykorzystywany jako jeden ze składników nalewki produkowanej przez siostry.

Siostra Kate (właściwie Christine Meeusen) zdradziła kilka sekretów produkcji. Marihuana jest dokładnie suszona, a następnie gotowana w oleju kokosowym. Do takiej mikstury dodawane są również olejki eteryczne oraz wosk pszczeli.

The Sisters of the Valley cieszą się, że niosą pomoc osobom, które naprawdę tego potrzebują. Wśród nich są między innymi pacjenci borykający się z poważnymi chorobami nowotworowymi.

Jest wiele osób, którym The Sisters of the Valley przyniosły ulgę w bólu

W Internecie można doszukać się wielu pozytywnych komentarzy na temat działalności The Sisters of the Valley. Ludzie chętnie dzielą się swoimi historiami.

Pewna kobieta dwa lata temu doznała urazu pleców. Nic jej nie pomagało, a ból towarzyszący kontuzji był bardzo uciążliwy. Wówczas zastosowała maść konopną sióstr zakonnych i szybko odzyskała pełną sprawność.

The Sisters of the Valley mają swój profil na Facebook’u. Można tam na bieżąco śledzić ich działania.

Zdjęcia umieszczone za zgodą The Sisters of the Valley.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego ekonopnie.pl w którym zakupisz produkty pochodzenia konopnego (kremy, maści, żywność konopna, olejki i pasty CBD).

Back to top button
Close
Close